Užsisakykite meistro vizitą

Užsisakykite meistro vizitą į namus Vilniuje ir Vilniaus apskrityje (iki 100km) Jums patogiu laiku. Dirbame 24/7, skubiai reaguojame į prašymus likviduoti avarines situacijas ir įrangos gedimus.

Svarbu!
Pasibaigus garantiniam laikotarpiui, remontą gali atlikti bet kuri šioje srityje kompetentinga įmonė ar meistras, tačiau garantiniu laikotarpiu (garantinis įrangos remontas) gali atlikti tik įgaliotos serviso įmonės ar meistrai!

7693120

Konsultacijos

+370 690 98403

Profesionalūs remonto darbai

Primygtinai rekomenduojame netaisyti patiems ir nesinaudoti neprofesionalų paslaugomis. Jūs rizikuojate ne tik anuliuoti garantiją ir permokėti už papildomas dujas bei elektrą, bet ir savo saugumui. Kreipdamiesi į mūsų įmonę dėl remonto darbų, garantuojame kokybišką darbą su garantija ir kvalifikuotu techniniu aptarnavimu!
Mūsų specialistai atlieka visų tipų katilų, šilumos siurblių, oro kondicionierių (buitinių, pramoninių, automobilių), vandens šildytuvų, šildymo sistemų, elektros energijos sistemų remontą.

Kodėl užsakyti šią paslaugą iš mūsų?

Atsakymas labai paprastas. Mūsų specialistai turi visus reikalingus sertifikatus darbui šildymo, oro kondicionavimo ir elektros tiekimo srityje. Taip pat mūsų darbuotojai papildomai mokomi Bosch, Junkes, Buderus, Daikin, Immergas, Italtherm, Wolf, Baxi, Protherm ir daugelyje kitų mokymo centrų.
Tai reiškia, kad turime atitinkamą kvalifikaciją, tiesiogiai bendraujame su oficialiais atstovais, todėl nekyla rūpesčių dėl prekių ar atsarginių dalių tiekimo.

Patikėkite remonto darbus profesionalams

Atliekame remonto darbus profesionaliai ir greitai, be rūpesčių Jums.