Pradinis įrangos paleidimas

Įsigijus dujinį katilą ar šilumos siurblį montavimo darbus gali atlikti bet kurį įmonė ar meistras kompetingi šioje srityję, tačiau pirminio katilo paleidimo ir derinimo darbus gali atlikti išimtinai tik tai įgaliotų serviso įmonių ar meistrų!

Primygtinai rekomenduojame nederinti įrangos patiems ir nesinaudoti neprofesionalų paslaugomis. Jūs ne tik rizikuojate anuliuoti garantiją ir permokėti už perteklines dujas ir elektrą, bet ir rizikuojate savo saugumu. Kreipdamiesi į mūsų įmonę dėl paleidimo paslaugų, garantuojame kokybišką darbą su garantija ir kvalifikuotą techninę pagalbą!

7693120

Konsultacijos

+370 690 98403

Profesionalus įrangos paleidimas

Profesionalų atliktas paleidimas – ilgalaikio, stabilaus ir SAUGAUS įrangos veikimo garantija.
Perkant šildytuvą tikrai pasiūlysime paleidimo ir montavimo procedūrą.

Siūlome pirminio paleidimo paslaugas šiems prekių ženklams: Bosch, Junkes, Buderus, Daikin, Immergas, Italtherm, Wolf, Baxi, Protherm, Vaillant, Sime, Radiant, GREE, Hitachi, HTW, Samsung, Toshiba, Airwell, Cooper&Hunter.

Patikėkite pradinio įrangos paleidimo darbus profesionalams

Atliekame visus pirminio paleidimo darbus profesionaliai ir greitai, be rūpesčių Jums.

Garantija

Garantinis laikotarpis yra 24-72 mėnesiai nuo katilo paleidimo datos ir 24-72 mėnesiai šilumos siurbliams, bet ne daugiau kaip 36-72 mėnesiai nuo prekės pardavimo datos.

Sudarant reguliarios priežiūros sutartis įrangos garantija pratęsiama iki 72 mėnesių.

Garantija pradedama skaičiuoti nuo to momento, kai pirminį katilo paleidimą ir reguliavimą atliko serviso įmonė arba oficialių įrangos atstovų įgalioti asmenys. Atlikus nurodytus darbus, įsigalioja pirmi metai garantija. Po pirmųjų metų nuo garantijos įsigaliojimo datos atliekami techninės priežiūros darbai, kuriuos taip pat turi atlikti serviso įmonė arba oficialių įrangos atstovų įgalioti asmenys. Neatlikus prevencinės priežiūros, garantija nustoja galioti po vienerių metų.
Pirminis paleidimas, o po metų – profilaktinė priežiūra yra mokamos paslaugos.
Atsarginių dalių garantinis laikotarpis yra 12 mėnesių.

Kiek tai kainuoja?

Norėdami sužinoti, kiek gali kainuoti jus dominanti paslauga, pirmiausia turime pasidomėti, kokia tai paslauga, jos apimtis, kokiu adresu bus atliekami darbai ir pan.
Kiekviena situacija yra individuali, todėl lengviausias būdas yra susisiekti su mumis Jums patogiausiu būdu, o išsiaiškinus situaciją pateiksime Jums pasiūlymą.