Užsisakykite meistro vizitą

Suteikiame visas su katilų priežiūra susijusias paslaugas, tokias kaip katilo montavimas, pirmasis jo paleidimas, katilų aptarnavimas, gedimų diagnostika, visų tipų (dujinių, kondensacinių, skysto kuro, granulinių, kieto kuro ir kt.) katilų remontas, profilaktinė-techninė katilų priežiūra ir dar daugiau.

Užsisakykite meistro vizitą į namus Vilniuje ir Vilniaus apskrityje (iki 100km) Jums patogiu laiku. Dirbame 24/7, skubiai reaguojame į prašymus likviduoti avarines situacijas ir įrangos gedimus.

Paslaugų kainos

Katilų remontas ir techninė priežiūra pas mus prieinama kiekvienam.

  • Gedimų diagnostika – 40 eur.
  • Remonto paslaugos – kaina derinama individualiai, atsižvelgus į gedimo pobūdį;
  • Visų katilų techninė priežiūra – nuo 90 eur.

Remontuojame ir prižiūrime daugelio gamintojų katilus: tai Bosch, Viessmann, Junkers, Buderus, Vaillant, Baxi, Ariston, Electrolux, Motan, Berretta, Ferroli, Dakon, Viadrus, ProTherm, Robur, Rotex, Sime, Radiant, Italtherm, Immergas, Daikin, Thermona, Wolf ir kt.

Kada reikalingas šildymo katilų remontas?

Problemų ir jų priežasčių gali būti ne viena. Aptarkime dažniausiai pasitaikančias:

1. Iš katilo laša vanduo

Jeigu pasireiškė vandens pratekėjimas, svarbu išsiaiškinti pažeidimo vietą. Bene dažniausiai pratekėjimas atsiranda ties slėgio vožtuvu arba siurblio jungtimis dėl korozijos, natūralaus susidėvėjimo, per didelio spaudimo, mechaninių pažeidimų. Neretai užtenka tiesiog pakeisti šias dalis

2. Katilas pradeda skleisti nebūdingus garsus.

Jeigu katilas staiga pradėjo dirbti triukšmingiau nei įprasta ar skleidžia neįprastus garsus, to priežastis gali būti oro kamščiai katilo sistemoje. Jie atsiranda dėl per mažo vandens kiekio katile, netinkamos jo cirkuliacijos, nuosėdų, kalkių sankaupos šilumokaityje. Tai – įspėjimas, kad ateityje gresia sudėtingesnis ir brangesnis šildymo katilų remontas, todėl laiku susisiekite su katilų meistrais, kurie išvalys katilą.

3. Sutrinka katilo šildymo funkcija

Jeigu katilas pradėjo prasčiau šildyti, to priežasčių gali būti kelios. Pavyzdžiui, termostato gedimas, per žemas vandens lygis, netinkamas vožtuvų veikimas ir pan. Dažniausiai šią problemą pavyksta gana greitai išspręsti: atliekamas remontas ir sugedusi katilo detalė pakeičiama nauja.

4. Slėgio matuoklis rodo, kad slėgis per žemas.

Dažniausiai slėgio sutrikimus sąlygoja per mažas vandens kiekis katile. Gali būti, kad įvyksta vandens nutekėjimas. Taip pat per žemą slėgį gali sukelti netinkamai veikiantys katilo vožtuvai. Susisiekite su dujinių katilų aptarnavimo specialistu, kuris nustatysi tikslią problemos priežastį.

5. Netikslūs, nestabilūs termostato rodmenys

Pastebėjote, kad šildymo katilas vis išsijungia, tenka jį įjungti ir iš naujo nustatinėti termostatą? O gal termostato rodmenys būna klaidingi? Ši problema dažnai kyla dėl netinkamų katilo nustatymų. Tuomet užtenka juos patikrinti ir, vadovaujantis gamintojo instrukcija, teisingai nustatyti rodmenis. Taip pat termostato rodmenų nestabilumą gali lemti per maža šildymo temperatūra ir reikia ją padidinti.

Jeigu net atlikus šiuos veiksmus, termostato rodmenys išlieka nestabilūs, gali prireikti pakeisti termostatą.

6. Radiatoriai šildo nevienodai

Pastebėjote, kad gerai įšyla tik radiatoriaus apatinė dalis arba skirtingi radiatoriai namuose šilumą skleidžia netolygiai? Tikėtina, kad sistemoje susidarė oro kamščiai, kalkės arba nuosėdos. Pagalbą galima suteikti savarankiškai: atlikite sistemos nuorinimą.

Vis dėlto, efektyviausia būtų pasirūpinti profilaktine katilų priežiūra: kvalifikuoti katilų meistrai įvertins katilo ir atskirų sistemos dalių būklę, vandens kiekį, oro cirkuliaciją, slėgį ir kt.

Visų katilų remontas

Kad ir kokia būtų Jūsų katilo problema, galime padėti. Ilgametė patirtis, nuolat tobulinamos žinios ir praktiniai įgūdžiai leidžia atlikti paprastą ir sudėtingą katilų remontą ir visapusišką techninę priežiūrą: nuo išorinės katilo patikros iki filtrų išvalymo.

Susisiekite su mumis jau šiandien: atvyksime pas Jus, pakonsultuosime, atliksime diagnostiką ir pasiūlysime efektyvų problemos sprendimą patraukliomis kainomis!