DUJŲ ĮVEDIMAS

Dujų įvedimas su dokumentacijomis gali užtrukti apie pusę metų, todėl tuo rūpintis vertėtų pradėti bent jau pavasarį. Dujų įvedimo metu reikia nutiesti dujotiekio vamzdžius, pajungti dujas, atlikti katilo montavimo darbus, įrengti dujinio šildymo sistemą, o atskiriems žingsniams atlikti yra reikalinga dokumentacija ir projektavimas.

Jei siekiate, jog dujos jūsų objekte būtų įvestos per trumpesnį laikotarpį, o įvairūs procesai jums nesuktų galvos, kreipkitės į mūsų specialistus ir jums nereikės papildomai ieškoti specialisto, kuris parengtų projektą ar išpildomąją nuotrauką (lauko dujotiekiui).

Mes teikiame visas dujotiekio įvedimui reikalingas paslaugas: pradedant projekto rengimu, lauko dujotiekio įrengimu (kasimo darbais, vamzdžių klojimu), katilinės įrengimu ir montavimu, dujinio katilo montavimu, dokumentacijos tvarkymu, dujotiekio pridavimu ir baigiant – dujinio katilo paleidimu.

Taip pat galime atlikti ir kitus darbus:

  • Dujų skaitliuko perkėlimas,
  • Vidaus šildymo sistemų montavimas,
  • Dujinių židinių montavimas,
  • Dujinių signalizacijų montavimas,
  • Vandens šildytuvų montavimas,
  • Vandentiekio įrangos montavimas.

Mes į užsakymus reaguojame greitai ir siūlome palankias paslaugų kainas.

DUJŲ ĮVEDIMO, KATILINĖS ĮRENGIMO KAINA

Dujų įvedimo, katilinės įrengimo kaina priklauso nuo konkretaus objekto poreikių, dujotiekio sistemos statybos, žemės kasimo darbų, metų laiko, dujų pajungimo bei kitų aplinkybių.

Norėdami, kad dujų įvedimo klausimai ir derinimas įvyktų sklandžiai, pasitelkite į pagalbą mus.

Skambinkite Tel.: +370-690-98403